DEPILACJA LASEROWA POZNAŃ

WYSPA URODY

Depilacja laserowa systemem LightSheer

Depilacja laserowa systemem Light Sheer

depilacja laserowa Poznań

Piękny wygląd to nie tylko odpowiednia pielęgnacja cery czy nowa fryzura, ale także idealnie gładka skóra. Niestety, usuwanie zbędnego owłosienia jest bardzo czasochłonne i monotonne, a dodatkowo może być bolesne. Na szczęście została opracowana metoda likwidacji włosów z twarzy, miejsc intymnych, pach, nóg, rąk oraz innych części ciała, która jest skuteczna, bezbolesna, wygodna i przede wszystkim efektywna. Jest to depilacja laserowa Light Sheer, która pozwala cieszyć się gładką skórą na zawsze. W naszym specjalistycznym gabinecie zlokalizowanym w Poznaniu regularnie wykonujemy ten zabieg.

zabiegi kosmetyczne Poznań

Tym, co wyróżnia depilację laserową wykonywaną z wykorzystaniem urządzenia diodowego Light Sheer, jest to, że daje ona możliwość usunięcia nadmiernego owłosienia na dowolnym obszarze ciała – również z miejsc intymnych czy twarzy. Likwidacja włosków odbywa się bezboleśnie i trwa krótko, a efekty wiążą się z długotrwałym komfortem. Działanie zabiegu opiera się na zniszczeniu komórek w mieszkach włosowych i tym samym uniemożliwienie im wzrostu. Wystarczy kilka zabiegów, by już nigdy nie musieć zawracać sobie głowy goleniem lub woskowaniem.

usuwanie owłosienia Poznań

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to rozwiązanie dla każdego, kto ma dość regularnego golenia się jednorazową maszynką. Inwestycja w oferowany przez nas zabieg wiąże się z wieloma plusami, wśród których znajduje się:

 • oszczędność czasu,
 • piękny wygląd,
 • możliwość założenia bikini, sukienki lub szortów w każdej chwili,
 • możliwość szybkiego usunięcia owłosienia z dowolnej części ciała, takiej jak nogi, twarz, miejsca intymne, pachy itp. – Ty wybierasz!

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu, podczas którego wykorzystywany jest laser diodowy Light Sheer – absolutny hit na rynku kosmetycznym. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, udostępnione przez nas informacje na pewno je rozwieją. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak działa depilacja miejsc intymnych, czy depilacja laserowa twarzy i nie tylko, skontaktuj się z naszym gabinetem w Poznaniu – chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Po podjęciu decyzji o zabiegu zachęcamy do wizyty w Wyspie Urody – z naszych usług korzysta już wielu Klientów zarówno z centrum Poznania, jak i okolic oraz z innych miejscowości województwa wielkopolskiego. Zapraszamy!


Najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu depilacji laserowej z użyciem lasera LIGHT SHEER


Co to jest?
Depilacja laserowa - dla kogo?
Jak działa laserowe usuwanie owłosienia?
Czy laserowe usuwanie owłosienia jest bezpieczne?
Jakie zalety posiada nasz sprzęt?
Po jakim czasie widać efekty depilacji laserowej?
Czy laserowe usuwanie owłosienia jest dla wszystkich?
Przeciwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej
Jak należy przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?
Co należy zrobić po zabiegu depilacji laserowej?

Co to jest?


Laser LightSheer, którym dysponujemy w naszym salonie kosmetycznym w Poznaniu, to nowoczesna i najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia.

Depilacja laserowa - dla kogo?


Dla wszystkich, którzy borykają się z problemem nadmiernych włosków, a w szczególności dla osób, u których ma to podłoże genetyczne lub hormonalne. Bez względu na to, czy miejscem pojawienia się nadmiernego owłosienia jest twarz, pachy, wąsik itp.

Jak działa laserowe usuwanie owłosienia?


Melanina, czyli barwnik zawarty we włosie, pochłania wiązkę światła emitowanego przez laser LightSheer. Prowadzi to do trwałego uszkodzenia cebulki i sprawia, że włos już nigdy nie odrasta.

Czy laserowe usuwanie owłosienia jest bezpieczne?


Zastosowanie szafirowej końcówki systemu ChillTipTM aktywnie chłodzi skórę, co zapewnia bezpieczeństwo i maksymalne zmniejszenie dyskomfortu.

 

Jakie zalety posiada nasz sprzęt?


Przede wszystkim wysoką moc szczytową oraz regulowany czas trwania impulsu, co czyni urządzenie bezpiecznym, a sam zabieg szybkim i komfortowym, niezależnie od tego, czy jest przeprowadzana depilacja laserowa twarzy, czy innej części ciała.

Po jakim czasie widać efekty depilacji laserowej?


Aby skutecznie usunąć owłosienie, należy wykonać serię od 5 do 8 zabiegów w odstępach 6-8 tygodni. Warto podkreślić, że laser LightSheer ma certyfikat FDA wydany przez amerykański Urząd ds. leków i żywności, honorowany na całym świecie, a także certyfikaty europejskie ISO 9001.

Czy laserowe usuwanie owłosienia jest dla wszystkich?

Chociaż zabiegi laserowe są zaliczane do bezpiecznych i skutecznych, to jednak nie wszyscy mogą z nich korzystać.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu depilacji laserowej:

 • opalenizna,
 • leki światłouczulające np. antybiotyki, sterydy, antydepresanty;
 • zioła światłouczulające np. dziurawiec, nagietek;
 • depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem w ostatnich dwóch tygodniach;
 • peelingi chemiczne, kwasy, mezoterapia, wypełniacze kwasem hialuronowym (zabiegi wykonane kilka dni przed depilacją laserową);
 • aktywne choroby skóry: łuszczyca, egzema, choroby o podłożu grzybiczym i bakteryjnym; 
 • nowotwory,
 • liczne zmiany pigmentacyjne skóry o charakterze łagodnym,
 • okres rekonwalescencji po zabiegach np. chirurgicznych (operacje) w obszarze poddanym zabiegowi.

 

Jak należy przygotować się do zabiegu depilacji laserowej? Jak postępować po jego wykonaniu?

 • skóra poddawana zabiegowi laserowemu powinna być odpowiednio nawilżona (zaleca się picie 2 l wody dziennie),
 • włosy powinny być ogolone 1 dzień przed zabiegiem, bądź w dniu jego wykonania;
 • minimum 3-4 tygodnie odstępu od ostatniego opalania (również solarium),
 • na 3 tygodnie przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów woskiem, depilatorem czy pęsetą, niezależnie od tego, czy będzie to depilacja intymna, czy np. laserowe usuwanie wąsika,
 • nie stosować leków i ziół o charakterze fotoczułym (antybiotyki, sterydy, zioła dziurawiec, nagietek);
 • nie stosować w miejscu poddanym zabiegowi peelingu do ciała, 
 • w przypadku zabiegu na twarzy nie stosować: peelingu chemicznego, kwasów, mezoterapii, wypełniaczy kwasem hialuronowym, botoksu (dotyczy okresu 7 dni przed i po zabiegu).

 

Co należy zrobić po zabiegu depilacji laserowej?

 • dbać o nawilżenie skóry (zalecane jest picie 2 l wody dziennie),
 • stosować kosmetyki do pielęgnacji o charakterze nawilżającym, odbudowującym strukturę skóry np. Alantan, Bepanthen, Solcoseryl;
 • unikać opalania, stosować kosmetyki ochronne z filtrem,
 • nie korzystać z basenu oraz sauny.

 

depilacja miejsc intymnych

Depilacja miejsc intymnych

W specjalistycznym gabinecie Wyspa Urody w Poznaniu, wykonujemy profesjonalne i bezpieczne zabiegi depilacji laserowej okolic bikini. Niewielki rozmiar głowicy diodowej pozwala na bardzo dokładne wykonanie zabiegu tej okolicy.

Proponujemy dwa rodzaje usługi Depilacja laserowa bikini:

 • bikini płytkie – obejmuje zakres około 5 cm do linii bielizny w górnej części ud
 • bikini głębokie – ten rodzaj depilacji miejsc intymnych obejmuje cały obszar bikini, czyli usuwamy wszystkie włoski, bądź pozostawiamy pasek na wzgórku łonowym. Bikini głębokie dotyczy również przestrzeni między pośladkowej.   
 
Depilacja laserowa Light Sheer Poznań
  PANIE PANIE
Pakiet 3 zabiegów do 30% taniej
PANOWIE
Górna warga 100 zł 210 zł 150 zł
Broda 150 zł 315 zł 200 zł
Policzki 150 zł 315 zł 200 zł
Baki 90 zł 190 zł 150 zł
Szyja 150 zł 315 zł 200 zł
Kark 200 zł 420 zł 300 zł
Barki 150 zł 315 zł 300 zł
Ramiona 300 zł 630 zł 400 zł
Przedramiona 300 zł 630 zł 400 zł
Dłonie 100 zł 210 zł 200 zł
Pachy 200 zł 420 zł 300 zł
Klatka piersiowa 150 zł 315 zł 300 zł
Brodawki piersiowe 100 zł 210 zł -
Brzuch 300 zł 630 zł 400 zł
Linia brzucha 100 zł 210 zł 200 zł
Bikini płytkie 190 zł 390 zł -
Bikini głębokie (do paska lub całość) 300 zł 630 zł -
Pośladki 300 zł 630 zł 400 zł
Plecy 300 zł 630 zł 500 zł
Uda 400 zł 840 zł 500 zł
Łydki (stopy gratis) 400 zł 840 zł 500 zł
Całe nogi (stopy gratis) 700 zł 1470 zł 900 zł

* 50% zniżki już po 3 zabiegu.

 

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Ile zabiegów potrzeba, aby osiągnąć wymarzony efekt?

Zabieg depilacji laserowej jest zabiegiem seryjnym ponieważ włos można zniszczyć tylko w jego pierwszej fazie wzrostowej (anagen), włosy w fazie 2-ej (katagen) i 3-ej (telogen) nie reagują na laser. Stąd potrzeba wykonania kilku zabiegów (średnio ok. 6). Przy skórze jasnej i ciemnych włosach czasami wystarczają 4 zabiegi. Im skóra ciemniejsza tym wiecej trzeba wykonać zabiegów.

 

2. Czy skuteczność zabiegu jest taka sama u każdego?

Skuteczność zabiegu jest bardzo wysoka, ale wpływ na nią mają indywidualne uwarunkowania. Leser lepiej oddziałuje na włosy ciemne i grube znajdujące się na jasnej skórze.

 

3. Czy depilacja laserem diodowym Lihgt Sheer jest trwała?

Zdecydowanie można powiedzieć, że tak. Szacuje się, że po serii zabiegów trwale usuwamy ok 80-90% włosów. Pozostały odsetek może wyrosnąć po upływie 2-5 lat co powoduje, że należy po tym czasie wykonać 1-2 zabiegów przypominających.

 

4. Czy zabieg jest bolesny?

Jest to rzecz względna, bo odczucia klientów są bardzo różne. Można to uznać za dyskomfort. Dla bardziej wrażliwych osób polecamy przedzabiegowe znieczulenie-krem Emla.

 

5. Czy mogą wystąpić powikłania?

Depilacja laserowa jest bardzo bezpieczną metodą usuwania owłosienia. Należy jednak brać pod uwagę. że w nielicznych przypadkach, u osób bardzo wrażliwych może dojść do lekkich powierzchownych oparzeń i przebarwień (często na skórze opalonej).

 

6. Czy można poddać się zabiegowi latem?

Silne nasłonecznienie nie jest przeciwwskazaniem, pod warunkiem, że pacjent będzie przestrzegać podstawowych zasad: unikać wystawiania skóry na promieniowanie słoneczne oraz stosować krem z wysokim filtrem UV (np. 50). Dlatego zaleca się noszenie kapelusza oraz ubrań zapobiegających bezpośredniego kontaktu skóry ze słońcem.

 

7. Kiedy po zabiegu można się opalać?

W trakcie cyklu depilacji laserowej nie wolno się opalać. Jednak po zakończeniu depilacji, gdy ustąpią podrażnienia po ostatnim zabiegu i skóra wróci już do normy, można po ok. 7 dniach od tego momentu rozpocząć opalanie.

 

8. Choruję na hirsutyzm, czy mogę robić depilację laserową?

Jeżeli klientka jest pod stałą opieką lekarską to można połączyć leczenie z zabiegiem.

 

9. Jaki jest zakres depilacji laserowej głębokiego bikini?

Głębokie bikini wykonujemy według uznania klientki łącznie z całkowitym usunięciem włosów w strefie intymnej.

 

10. Czy przy wrastających włosach można wykonać ten zabieg?

Tak, oczywiście, bo jest to jedyny skuteczny sposobów na pozbycie się tego problemu.
 

 

11. Czy zabieg można wykonywać u osób młodych, np. nastoletnich?

Nie zaleca się wykonywania depilacji laserowej u nastolatków, ponieważ w tym wieku cebulki włosa jeszcze się formują. Oznacza to, że owłosienie może jeszcze pojawić się w miejscach, w których do tej pory go nie było. W takim wypadku zabieg musiałyby być powtórzony np. za kilka lat.

 

12. Czy można wykonać zabieg w czasie miesiączki?

Krwawienie miesiączkowe nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, ale kobieta w tym okresie ma zmniejszoną tolerancję na ból, dlatego dla własnego komfortu lepiej poczekać, aż krwawienie ustąpi.

 

13. Co to znaczy linia biała?

Jest to fragment brzucha od linii majtek do okolic pępka, o szerokości ok 5-10cm.

Źródła:

Salon Depilacji laserowej

WYSPA URODY
UL. DŁUGA 14/5
61-850 POZNAŃ

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
9.00 - 20.00
SOBOTA
9.00 - 15.00