DEPILACJA LASEROWA BIKINI POZNAŃ

WYSPA URODY

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, wprowadziliśmy do oferty salonu Wyspa Urody usługę depilacji bikini laserem. To doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która nie przepada za włoskami w okolicach miejsc intymnych i chciałaby się ich pozbyć na długi czas. Pod względem trwałości efektów laserowe usuwanie owłosienia zdecydowanie przewyższa skutecznością klasyczne golenie przy użyciu maszynki czy depilatora. Zapraszamy do zapoznania się z tym zabiegiem i rezerwacji terminu na jego wykonanie.


Jaki jest zabieg laserowej depilacji bikini w praktyce?

Dokładamy wszelkich starań, by zabieg przebiegał w komfortowych warunkach. Wykonujemy depilację laserową, wykorzystując nowoczesny laser diodowy Light Sheer. Dzięki niemu proces ten jest szybki nawet wtedy, gdy obejmuje głębokie, tradycyjne bikini brazylijskie. Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy, certyfikowanym sprzęcie, co gwarantuje zarówno najwyższą skuteczność usuwania włosków, jak i duże bezpieczeństwo. To precyzyjne narzędzie umożliwiające całkowitą eliminację owłosienia nawet z trudno dostępnych miejsc.

Co bardzo istotne, rezultaty wykorzystania lasera diodowego Light Sheer są trwałe – idealnie gładką skórą można cieszyć się przez długie tygodnie. Do tego w większości przypadków wystarczy zaledwie kilka sesji, by już na zawsze mieć gładką skórą w okolicach miejsc intymnych. Całkowita ilość zabiegów niezbędnych do uzyskania takiego rezultatu jest kwestią indywidualną – zależy m.in. od grubości i koloru owłosienia.

Jakie typy depilacji bikini wykonujemy?

Nasza oferta to depilacja laserowa obejmująca bikini głębokie lub bikini płytkie. W pierwszym przypadku - bikini głębokie - owłosienie usuwane jest w całości z okolic miejsc intymnych wraz z przestrzenią między pośladkami. Ewentualnie można pozostawić pasek na wzgórku. W drugim przypadku - bikini płytkie - owłosienie usuwane jest tylko w zakresie do linii majtek z okolic ud Do tego korzystamy ze specjalistycznych środków do dezynfekcji narzędzi zabiegowych. Gwarantujemy, że nasze usługi spełnią wszystkie oczekiwania i pozwolą cieszyć się idealnie gładką skórą w miejscach intymnych. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów.

 
Depilacja laserowa bikini Light Sheer Poznań
NAZWA USŁUGI PANIE PANIE
Pakiet 3 zabiegów do 30% taniej
PANOWIE
Linia brzucha 100 zł 210 zł 200 zł
Bikini płytkie 190 zł 390 zł -
Bikini głębokie (do paska lub całość) 300 zł 630 zł -

* 50% zniżki już po 3 zabiegu.

Salon Depilacji laserowej

WYSPA URODY
UL. DŁUGA 14/5
61-850 POZNAŃ

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
9.00 - 20.00
SOBOTA
9.00 - 15.00