Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Salon kosmetyczny Wyspa Urody

Nowoczesny gabinet kosmetyczny Wyspa Urody to wyjątkowe miejsce, w którym odpowiednio wykwalifikowany personel zatroszczy się nie tylko o Państwa zdrowie i atrakcyjny wygląd, ale także o wspaniałe samopoczucie. Naszą specjalność stanowi w pełni bezpieczne i skuteczne laserowe usuwanie owłosienia, wykonywane w naszym gabinecie w Poznaniu (Wielkopolska) przy pomocy nowoczesnego lasera diodowego LightSheer. Inne proponowane przez nas zabiegi to m.in. mikrodermabrazja, makijaż permanentny, a także różnego rodzaju masaże. W naszym gabinecie kosmetycznym ogromną wagę przykładamy do sterylności używanego sprzętu oraz do higieny zabiegowej. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów.
Jeśli pragną Państwo zadbać o siebie w komfortowych i relaksujących warunkach, to serdecznie zapraszamy na Wyspę Urody. To gabinet kosmetyczny skoncentrowany na dobrym samopoczuciu Klientów. Tutaj znajdziecie Państwo fachową opiekę doświadczonych kosmetologów i specjalistów. Znajdziecie rozwiązanie problemów z kondycją skóry, pozbędziecie się kompleksów, odzyskacie promienny i świeży wygląd. Oferujemy niezapomniane chwile relaksu i odprężenia w naszej strefie masażu.

Depilacja laserowa

W Salonie Kosmetycznym Wyspa Urody oferujemy najskuteczniejsze laserowe usuwanie owłosienia w Poznaniu, a także w całej Wielkopolsce! Posiadamy najnowocześniejszy laser diodowy Light Sheer 100J, którego efektywność w laserowym usuwaniu niepożądanego owłosienia wynosi blisko 40 procent już po pierwszym zabiegu. System chłodzący minimalizuje odczucie dyskomfortu.
Jeśli pragną Państwo zadbać o siebie w komfortowych i relaksujących warunkach, w tym skorzystać z usługi laserowego usuwania owłosienia, to serdecznie zapraszamy na Wyspę Urody w stolicy Wielkopolski. Zapraszamy do naszego salonu "Wyspa Urody", gdzie pasja stała się naszą pracą, a praca - pasją. W naszym salonie zabiegi depilacji laserowej wykonują wyłącznie właścicielki, co sprawia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie, a zabiegi przebiegają z dużą dokładnością i rzetelnością, co wyraźnie wyróżnia nasz gabinet kosmetyczny od innych. Sprawdź i skorzystaj z naszych usług, na przykład laserowego usuwania owłosienia, dołączając do tysięcy zadowolonych klientów. Wyspa Urody mieści się w Poznaniu - sercu stolicy Wielkopolski.


depilacja laserowa Poznań


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach wpisz swój e-mail.

Depilacja laserowa

W Salonie Kosmetycznym Wyspa Urody oferujemy najskuteczniejszą depilację laserową w Poznaniu! Posiadamy najnowocześniejszy laser diodowy Light Sheer 100J, którego efektywność w usuwaniu niepożądanego owłosienia wynosi blisko 40 procent już po pierwszym zabiegu. System chłodzący minimalizuje odczucie dyskomfortu.

Jeśli pragną Państwo zadbać o siebie w komfortowych i relaksujących warunkach, to serdecznie zapraszamy na Wyspę Urody.PRACUJEMY NA NAJLEPSZYM LASERZE

DIODOWYM LIGHTSHEER 100 J Z CERTYFIKATEM FDA

(HONOROWANY NA CAŁYM ŚWIECIE CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA I JAKOŚCI)MIKOŁAJKOWA PROMOCJA

W DNIACH 6.12-20.12

DEPILACJA LASEROWA   PACHY - 120 ZŁ*

* PROMOCJA DOTYCZY JEDNEGO ZABIEGU,NIE MA MOŻLIWOŚCI WYKUPIENIA KILKU ZABIEGÓW W CENIE PROMOCYJNEJ PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU BONÓW ŚWIĄTECZNYCH NA ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ.

BONY O WARTOŚCI 100 ZŁ,200 ZŁ,300 ZŁ,500 ZŁ


 

 

 
               ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ Z PRÓBĄ LASEROWĄ
 KOSMETYKA

PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE RZĘS 150 ZŁ
UZUPEŁNIENIE RZĘS 100 ZŁ


ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
 
 

Zapraszamy do naszego salonu "Wyspa Urody" gdzie pasja stała się naszą pracą, a praca - pasją. W naszym salonie zabiegi depilacji laserowe wykonują wyłącznie właścicielki, co sprawia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie, a zabiegi są wykonane z dużą dokładnością i rzetelnością. Co wyraźnie wyróżnia nasz gabinet kosmetyczny od innych. Sprawdź i skorzystaj z naszych usług dołączając do tysięcy zadowolonych klientów.

Kontakt

Salon kosmetyczny Wyspa-Urody
Poznań, ul. Długa 14/5
Telefon: 61-855-16-40
608-494-102
gabinet@wyspa-urody.pl
(50 metrów od Półwiejskiej; 5 minut od Starego
Browaru; 3 minuty od Kupca Poznańskiego)

zobacz mapę dojazdu