Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
depilacja laserem Poznań
salon kosmetyczny Poznań
usuwanie owłosienia Poznań

O Salonie

Bardzo nam miło powitać Państwa na Wyspie Urody i tak jak podczas powitania na Tahiti, chcielibyśmy przywitać Państwa uśmiechem, śpiewem ptaków oraz naszyjnikiem z pięknych, kolorowych kwiatów. Chcemy, aby Wyspa Urody była miejscem wyjątkowym, ale nie chodzi nam tak naprawdę o piękne palmy na piaszczystej, przepełnionej słońcem plaży, ani o rytmicznie szumiące fale błękitnego oceanu, czy smak szampana w ustach podczas romantycznej kolacji przy zachodzie słońca. Chcemy, aby gabinet kosmetyczny Poznań Wyspa Urody był na mapie Poznania miejscem, w którym czujesz się maksymalnie komfortowo i przyjemnie, korzystając z zabiegów o najwyższej skuteczności przy zapewnieniu absolutnie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, dlatego to co dla nas najważniejsze, określa trójkąt B-S-K.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dysponujemy sprzętem najnowocześniejszym w Poznaniu, a nawet w Polsce, spełniającym surowe normy pod względem bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywania zabiegów depilacji laserowej, dlatego osoby wykonujące zabiegi mają odpowiednie certyfikaty i jednocześnie kilkuletnie doświadczenie zarówno w zakresie wykonywanych zabiegów, stosowanych preparatów jak i w zakresie higieny zabiegowej. Gabinet kosmetyczny Wyspa Urody to miejsce godne zaufania.

Skuteczność wykonywanych zabiegów (depilacji laserowej) wynika z zastosowania innowacyjnych technologii lasera diodowego LightSheer, gdzie indywidualnie dobrana dawka energii pozwala usuwać zbędne owłosienie przy minimalnej liczbie zabiegów. Laser diodowy LightSheer ma ponad 96% skuteczność depilacji, co sprawia że z reguły już po 3-4 zabiegach skóra zostaje prawie całkowicie uwolniona od zbędnych włosów. W przypadku, kiedy zabiegów depilacji potrzeba więcej, w gabinecie kosmetycznym Wyspa Urody udzielamy zdecydowanych rabatów.

Komfortowe warunki są przez nas postrzegane na równi z bezpieczeństwem i skutecznością. Laser LightSheer wyposażony jest w unikatową, szafirową głowicę (opatentowaną w USA, jako jedyny laser na rynku) której zadaniem jest chłodzenie depilowanej skóry. Dzięki temu zabieg depilacji jest maksymalnie komfortowy. Zdajemy sobie doskonale sprawę, w jakim stopniu w dzisiejszych czasach ważny jest dla nas wszystkich relaks i prawdziwe odprężenie, dlatego proponujemy łagodny klimat, intymność i absolutną dyskrecję. Uważnie dobieramy kojące zmysły aromaty i łagodną muzykę, otaczającą nas podczas zabiegu.

Na pytanie co jest specjalnością gabinetu kosmetycznego Wyspa Urody najłatwiej byłoby wymienić depilację laserową, mikrodermabrazję diamentową, czy inny zabieg. My jednak mierzymy znacznie wyżej i twierdzimy że naszą specjalnością jest satysfakcja naszych klientów. SATYSFAKCJA, która jest naszą specjalnością i absolutnym priorytetem, dlatego mówimy naszym klientkom: "zanim skorzystasz z naszych zabiegów, zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę konsultacyjną". Teraz, kiedy jest wiele promocji, może to być nad wyraz przyjemne i podwójnie korzystne.