Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Salon kosmetyczny Wyspa-Urody

Poznań, ul. Długa 14/5
Telefon: 61-855-16-40
608-494-102
gabinet@wyspa-urody.pl

Makijaż permanentny

Marzysz o pięknym wyglądzie niezależnie od pory dnia i okoliczności?

Wybierz nowoczesny makijaż permanentny. Jest to metoda, która podkreśli Twoją naturalną urodę oraz skoryguje drobne niedoskonałości.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu, igłami jednorazowymi, tak więc jest całkowicie bezpieczny. Posiadamy 6-letnie doświadczenie w wykonywaniu takich zabiegów.

W salonie kosmetycznym Wyspa Urody korzystamy z pigmentów znanej niemieckiej firmy „Goldeneye”, stworzonych specjalnie do wykonywania makijażu permanentnego, jak również do zabiegów paramedycznych (posiadają autoryzację w celach rekonstrukcji brodawki piersi). To produkty, które w pełni odpowiadają światowym normom prawnym oraz standardom UE.
Pigmenty „Goldeneye” są odporne na światło i doskonale tolerowane przez alergików. Preparaty zostały dopuszczone do użytku i autoryzowane przez Min. Zdrowia jednego z krajów UE (nr autoryzacji: PH 150-155). Są dystrybuowane na całym świecie.Zalety pigmentów „Goldeneye”:

  • szeroka paleta naturalnych barw pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów i na spełnienie życzeń klientów,
  • pigmenty zapakowane są w sterylne, pojedyncze, jednorazowe saszetki dzięki czemu zachowują świeżą konsystencję, nie wysychają, nie są narażone na działanie bakterii,
  • nie wydzielają aromatycznych aminów,
  • zawierają w swym składzie wyłącznie bezpieczne substancje,
  • nie zawierają środków konserwujących,
  • podczas testów dermatologicznych wykazały się znakomitą tolerancją,
  • polecane przez dermatologów,
  • każda seria poddawana jest testom w autoryzowanych laboratoriach mikrobiologicznych,
  • nadają się do poddania rezonansowi magnetycznemu i rezonansowi fal spinowych,
  • nie są testowane na zwierzętach.

Efekty makijażu permanentnego utrzymują się od 3 do nawet 5 lat. W czasie zabiegu barwnik jest wprowadzany do przestrzeni międzykomórkowej naskórka tak, aby podkreślił kontur ust, linię rzęs i wypełnił czerwień wargową ust lub brwi. Zabieg trwa od 1. do 1,5 godziny. U niektórych osób po zabiegu mogą wystąpić obrzęk i podrażnienie, ale jest to zupełnie naturalne i objawy szybko ustępują. Warto w takich sytuacjach nawilżać naskórek (polecane są wazelina lub maść Solcoseryl). Po 2 tygodniach od zabiegu należy przyjść ponownie do naszego gabinetu kosmetycznego w celu uzupełnienie barwnika i dokonania korekty makijażu. Uwaga, osoby z tendencją do częstego występowania opryszczki powinny przed zabiegiem zastosować popularne leki antywirusowe, np. Heviran czy maść Zovirax, aby zabezpieczyć kontur ust.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TEL 608-494-102